Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0