Movies
Ratings
100
A Company ManRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0