Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5