Titles you rated
SicarioRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Bewitching AttractionRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 4.0
The WarlordsRated ★ 4.0
AustraliaRated ★ 3.0
BedazzledRated ★ 3.0