Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The CaptainRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5