Series
Ratings
68
Through the DarknessRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The SerpentRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0