Movies
Ratings
1255
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
City on FireRated ★ 3.5
The Blues BrothersRated ★ 4.0
King of BeggarsRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.5
Saturday Night FeverRated ★ 3.0
High Plains DrifterRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
My Lucky StarsRated ★ 2.0
The Wedding SingerRated ★ 2.5