Series
Ratings
89
Strangers in LoveRated ★ 1.0- Happy Together Season 4Rated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 4.0
100 Sleeping Princes & the Kingdom of DreamsRated ★ 1.5- HeartCatch PreCure!Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0
Chihayafuru 2Rated ★ 2.0
ChihayafuruRated ★ 2.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 2.5
Hello Again!Rated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Before Some RiseRated ★ 3.0
56th Grand Bell AwardsRated ★ 2.0