Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Operation FinaleRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5