Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- The Hour Season 2Rated ★ 5.0