Movies
Ratings
648
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
WolfsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
1408Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
LoveRated ★ 2.0