Titles you rated
The TerminatorRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
RushRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0