Titles you rated
deleRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5