Movies
Ratings
129
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
PietaRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
PredatorRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 0.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0