Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Kimagure Orange Road: I Want to Return to That DayRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5