Movies
Ratings
357
EnchantedRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0