Titles you rated
Inside OutRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 3.0
The GameRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 1.5
DrumlineRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.0