Titles you rated
IdaRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Mysteries of the Terracotta WarriorsRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0