Movies
Ratings
189
Open Your EyesRated ★ 3.0
Just Like HeavenRated ★ 2.5
The GooniesRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 2.5
The HostRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 2.5
Best ChefRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 2.0