Movies
Ratings
59
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5