Movies
Ratings
198
The Classified FileRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 2.5
Drinking BuddiesRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Piece of CakeRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Fever PitchRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
FameRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0