Series
Ratings
20
You're My PetRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- New Product CheckersRated ★ 0.5