Movies
Ratings
436
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0