Movies
Ratings
124
The RevenantRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5