Movies
Ratings
44
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Saving SantaRated ★ 0.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
The World of SilenceRated ★ 0.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
A Boy and His SamuraiRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 1.0
The TargetRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0