Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 4.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.5
The Day AfterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ElleRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.5
GrassRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
The IsleRated ★ 4.0