Movies
Ratings
521
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 3.5
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
Wolf WarriorRated ★ 0.5
Girls und Panzer: This Is the Real Anzio Battle!Rated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0