Titles you rated
IdentityRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0