Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 1.5
AemaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 2.5
CassandraRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.0