Movies
Ratings
399
Knives OutRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5