Titles you rated
LolitaRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
Time RenegadesRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0