Movies
Ratings
1636- The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
- FallRated ★ 3.0
- OppenheimerRated ★ 4.0
- SleepRated ★ 4.0
- Citizen of a KindRated ★ 3.5
- 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
- Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
- BallerinaRated ★ 2.5
- Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
- The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
- Nothing SeriousRated ★ 3.5
- Free GuyRated ★ 4.0
- Enola HolmesRated ★ 3.0
- Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
- The First Slam DunkRated ★ 4.0
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
- The Night OwlRated ★ 4.5
- Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5