Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5