Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
A Single ManRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
PrideRated ★ 5.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
Like You Know It AllRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5