Titles you rated
Full TimeRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0- InterviewRated ★ 2.5
Dark WatersRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5- Black out: Mafia gameRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Strangers on a TrainRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Brief EncounterRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 3.5- The Future of TongueRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 4.0