Movies
Ratings
108
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5