Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 2.5
AnonRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5