Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
BITCH X RICHRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
- KakeguruiRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
History of Swear WordsRated ★ 3.0
100 Humans: Life's Questions. Answered.Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0- Seven of SevenRated ★ 2.5
Gakuen AliceRated ★ 3.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.5
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0