Titles you rated
MarathonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5