Movies
Ratings
50
FlippedRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0