Titles you rated
- WanjangRated ★ 4.5
- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5- 다큐 인사이트Rated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5- General HospitalRated ★ 4.0