Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 3.0
ShooterRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5