Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5