Titles you rated
WestworldRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.0- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume Season 4 - Business trip in HakataRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
LegionRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.0