Movies
Ratings
132
Rush HourRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0