Series
Ratings
23
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0