Titles you rated
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5