Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0