Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Paranoid ParkRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5