Titles you rated
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
LegionRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0